سرخط خبرها
خانه / ...... / اطلاعیه فدراسیون بین المللی تکوان-دو

اطلاعیه فدراسیون بین المللی تکوان-دو

 

با افتخار به اطلاع می رسانیم که دفتر مرکزی ای تی اف مستقر در وین- اتریش(ITF HQ )تغییرات زیر ساختی اساسی در جهت رفاه بیشتر شما انجام داده است ” از جمله اینکه اکنون می توانید به آرشیوی از تمام نتایج کلیه مسابقات جهانی آی تی اف به راحتی دسترسی داشته باشید

این سوابق برای همه انجمن های آی تی اف از طریق پلتفرم رسمی آنلاین آی تی اف با اطلاعات یکپارچه در online.taekwondo-itf.com دردسترس می باشد.

 

همانطور که پیشتر اعلام شده بود، کمیته برگزاری مسابقات بازیهای جنوب شرقی آسیا (وابسته به شورای المپیک آسیا)2023 کامبوج تصمیم گرفت که تکوان دو آی تی اف به عنوان رویداد رسمی در بازی های جنوب شرقی آسیا گنجانده 
شود.

 

بدینوسیله به اطلاع شما می رسانیم که از آغاز سال جاری، آی تی اف کامبوج با ایجاد روابط نزدیک با کمیته برگزاری بازی های جنوب شرقی آسیا 2023 کامبوج متعهد گردیده است که شرایط لازم را جهت شرکت تکوان دو کاران کشورهای جنوب شرقی آسیا به بهترین نحو فراهم سازد.

 

در همین رابطه مایل هستم که مجددا، دست اندرکاران این رشته را در کشورهای جنوب شرقی آسیا به حفظ روابط هرچه نزدیکتر با رئیس آی تی اف کامبوج و در عین حال با ایجاد روابط سازنده تر با کمیته های ملی المپیک کشورهای خود و همکاری هرچه بیشتر با ایشان ترغیب نمایم.

 

همانطور که درروزهای پیش – توسط ITF HQ اعلام شد، بیست و دومین مسابقات جهانی تکوان دو -آی تی اف در پکن، چین طبق تصمیم گیری در بیست و یکمین کنگره آی تی اف، برگزار خواهد شد.
آی تی اف چین به ریاست آقای ژان گوانگ جون مقدمات دقیق مسابقات را فراهم کرده است. همزمان بهدلیل شیوع بیماری همه گیر کووید 19 ، آنها منتظر تصویب نهایی دولت خود تا پایان آوریل سال جاری هستند.

 

در همین راستا، در حالی که همه مسئولین اجرایی در آسیا اقدامات پیشگیری از اپیدمی را که توسط کشورهای شما انجام می شود را کاملا رعایت میکنند، از شما درخواست می شود تا برای شرکت در مسابقات قهرمانی مذکور آماده شوید و فعالیت های TKD خود را مطابق برنامه کاری 2021 مسئولین اجرایی خود به طور مناسب انجام دهید.

 

ما صادقانه امیدواریم که هرچه زودتر همه گیری کووید 19 در کره زمین از بین برود و بیست و دومین دوره مسابقات جهانی تکوان دو آی تی اف در چین به طور حتم طی سال جاری بدون وجود کووید – 19 برگزار گردد.