سرخط خبرها
خانه / ...... / اعزام تیم منتخب تکوان-دو ITF ایران به بیستمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پیونگ یانگ

اعزام تیم منتخب تکوان-دو ITF ایران به بیستمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پیونگ یانگ

 

شهر پیونگ یانگ کره شمالی در سپتامبر 2017 با حضور مسئولین بلند پایه کمیته بین المللی المپیک و تیم نمایش WT  میزبان بیستمین دوره مسابقات قهرمانی جهان میباشد.

 این دوره از بازیها  بدور از جنجالهای تبلیغاتی و سیاسی  حاکم با استقبال گسترده ای از طرف کشورهای عضو مواجه شده است و به گزارش خبر گزاری یون هاپ کره جنوبی بیش از 70 کشور عضو در این بازیها حضور دارند.

تکوان-دو ای تی اف ایران نیز در این دوره از بازیها با تیم منتخب خود به همراهی ریاست ای تی اف ایران  استاد حسین فرید صباغ – استاد حمیدرضا مدنی بعنوان نایب رئیس – دکتر مهرداد خرم مبارکه بعنوان نایب رئیس دوم وسرپرست واستاد مهران نصری نصرآبادی بعنوان سرمربی تیم برای حضور و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشورمان در این آوردگاه بزرگ بین المللی و افتخار آفرینی برای میهن عزیزمان ” ایران اسلامی دراین مسابقات شرکت نمودند .تیم منتخب ایران در این دوره از مسابقات که از اهمیت ویژه ای برخوردار است در  شش وزن انفرادی آقایان و تیمی مردان امروز جمعه بیست و چهارم شهریورماه 96 عازم پیونگ یانگ کره شمالی شدند.

این تیم  به همت مسئولین ای تی اف ایران و با هزینه شخصی راهی مسابقات شدند قبل از اعزام به مدت چهار ماه تحت نظرکادر فنی و در اردوی تدارکاتی بسر میبردند و امید است که امسال ای تی اف ایران نتایج قابل قبولی را در این دوره از بازیها کسب کند.

اسامی تیم منتخب عبارتند از:

ابراهیم گلخنی

وحید فرومند

سعید روزبهانی

احسان امینی

حسام الدین لطفی

فرهاد نصر آزادانی

با آرزوی موفقیت  روز افزون برای قهرمانان این مرز و بوم

 

     

همچنین ببینید

مسابقات جهانی تکوان-دو ITF 2023 قزاقستان

  ضمن برگذاری کنگره تکوان-دو ای تی اف در خلال بیست و یکمین مسابقات جهانی …