سرخط خبرها
خانه / ...... / نمایش مشترک ITF و WT در وین اتریش مقر اصلی ITF

نمایش مشترک ITF و WT در وین اتریش مقر اصلی ITF

وین اتریش (5 آوریل 2019) امروز در راستای همکاریهای دو جانبه بین فدراسیون جهانی تکواندو ( WT )  و فدراسیون بین المللی تکوان-دو ( ITF ) بمناسبت بیست و پنجمین سالگرد المپیکی شدن تکواندو این دو فدراسیون در مقر اصلی ( ITF )  نمایش مشترکی را به اجرا گذاشتند.

این رویداد اولین نمایش از نمایشات سه گانه ایست که در هفته آتی انجام خواهد شد و اولین نمایش مشترکیست که پس از سال 1985 که ( ITF  ) در وین اتریش مستقر گردیده است به اجرا در می آید.

نمایش امروز بدعوت از ( ITF ) صورت گرفت که در آن هر دو تیم تکنیکها و مهارتهای خود را در ضربات شکستن اجسام   الگوها و دفاع شخصی به نمایش گذاشتند.

در اینباره دکتر چانگ وو چو ریاست فدراسیون جهانی تکواندو چنین گفت :

این هفته ای مهم برای تکواندو است. این هفته ایست که نه تنها 25 سال سابقه حضور تکواندو در المپیک را جشن میگیریم بلکه بابت همکاریهای بیشتر آتی خود با ( ITF ) .

وین شهریست که بخاطر زیبایها هنر و فرهنگ آن مشهور است اما برای تکواندو بعنوان محل اصلی دفتر مرکزی فدراسیون بین المللی تکوان-دو (  ITF) مشهور است.

ما امروز اینجا هستیم نه بعنوان نمایندگان فدراسیونهای  WT و ITF  بلکه اینجا هستیم بعنوان یک خانواده تحت روح یک جهان یک تکواندو.

پرفسور ری یونگ سان ریاست فدراسیون بین المللی تکوان-دو ITF چنین افزود :

امید است نمایشهای مشترک این دوسازمان بابی باشد در جهت تقویت دوستی و همکاری بیشتر بین این دو فدراسیون.

نمایش با حضور مقامات ارشد ورزشی و دیپلماتیک مستقر در اتریش با اجرای حرکات قدرتی و شکستن اجسام و حرکات آکروباتیک به اتمام رسید.

هفته آینده در تاریخ 11 آوریل 2019 دو فدراسیون بیست و پنجمین سال حضور تکواندو در المپیک را در لوزان سوییس مرکز اصلی کمیته بین المللی المپیک IOCجشن خواهند گرفت.

منشع خبر سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندوWT